Cafe Gold

Cafe Gold Nedir ?

Cafe Gold çok sayıda bilgisayarın bulunduğu ortamlarda bütün bilgisayar girişlerini gold üye yapmak için oluşturulmuş bir sistemdir.

Sistem Nasıl Çalışır ?

Cafe Gold sistemine üye olan oyuncuya bir kullanıcı adı ve şifre verilir. Cafe Gold sahibi üyemiz kendisine verilen kullanıcı adı ve şifresini girerek kendini buradan sisteme tanıtır. Tanıtma işleminden sonra IP adresi alınarak bu üye ile aynı IP adresinden giren bütün üyeler otomatik olarak Gold üye girişi yapar.

Örneğin bir internet cafe sahibi Cafe Gold sistemine üye olduğunda o cafedeki bütün bilgisayarlardan giren oyuncular otomatik olarak gold üye olur.

Ücreti Ne kadar ?

1 aylık ücret 40 TL,
3 aylık ücret 100 TL,
6 aylık ücret 180 TL,
12 aylık ücret 350 TL

Kimler yararlanabilir ?

Bir bilgisayar ağından giriş yapan herkes yararlanabilir. Aynı ağda 3 kişiden fazla kişi internete bağlanıyorsa Cafe Gold sistemine üye olarak fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. Örneğin bir iş yerinde 5 kişi oyuna giriyorsanız tek tek üye olduğunuzda 90 TL ödemeniz gerekir. Ama Cafe Gold sistemine abone olduğunuzda 50 TL'ye bütün bilgisayarları Gold yapmış olursunuz.

Cafe Gold'a üye olmanız için tek şart IP adreslerinizin aynı olmasıdır. Bir ağdaki bütün bilgisayarlar aynı yerden internete çıkıyorsa tümünün IP adresi aynı olur ve Cafe Gold sisteminden faydalanılabilir.

1- İnternet Cafeler

2- Okul, işyeri, lojman, apartman gibi tek noktadan internete giriş yapanlar

3- Aynı bilgisayardan 3'ten fazla oyuncu giren kişisel bilgisayarlar

Cafe Gold sistemine abone olabilirler.

Avantajları nelerdir ?

1- Fiyat avantajı:

3 kişiden daha fazla kişi aynı ağdan internete bağlanıyorsa Gold üyelik daha ucuza mal olur.

2- Bilgisayarlar yasaklanmaz.

Bir oyuncu yasaklansa bile bilgisayarı yasaklanmaz. Gold üyeler yasaklanmış bilgisayardan girebilme avantajına sahiptir. (Kendi nickleri yasaklanmışsa giremez. Ancak başka biri aynı bilgisayardan yasaklanmışsa bu durum Gold üyeyi etkilemez)

3- Gold üyeliğin bütün avantajlarından faydalanabilirler.

4- Cafenizden giren oyuncular Gold üye olduğu için sizi tercih eder, rekabet şansınız artar.Ödeme nasıl yapılacak ?

Ödemeler İş Bankası veya PTT havalesi ile gerçekleştirilebilir.

Banka hesap numaraları

Alıcı Adı:

Ak  bank 


IBAN:TR

 P.T.T HESAP NO  

Bazı PTT şubeleri Cumartesi günü de öğlene kadar hizmet vermektedir.

Havale masrafları kullanıcıya aittir. PTT ile ödemelerde havale masrafı daha düşüktür. İnteraktif bankacılık hesabı kullanmıyorsanız PTT ile ödeme yapmak sizin açınızdan daha avantajlı olabilir. PTT ile 100 TL'ye kadar yapılan ödemelerde 1.5 TL, 250 TL'ye kadar 2.5 TL, 500 TL'ye kadar 3.5 TL havale masrafı alınmaktadır.

Üzerinde + işareti bulunan banka matiklerden de havale yapabilirsiniz. Bankamatikten yapılan havalelerde de havale masrafı düşük olduğu gibi hafta sonları da havale yapılabilmektedir.

Ödeme ile ilgili sorunlarınız için telefonundan bilgi alabilirsiniz.

 

Kurallar ?

    Gold üyeler de diğer üyelerin uymak zorunda olduğu kurallara uymalıdır.

    Ahlak dışı davranışlarda bulunmaları, hakaret, küfür veya diğer üyelere rahatsızlık verici tavırlar sergilemeleri durumunda yöneticiler tarafından yasaklanabilirler. Yasaklama süresince geçen süre Gold üyelik sürelerine eklenmez.

    Sistemden meydana gelen aksaklıklar sebebiyle 24 saatten daha uzun süreli kesintilerde kesinti süresi gold üyelik süresine eklenir.

    Gold üyeliklerde ücret iadesi yapılmaz. Ancak kalan süre başka bir üyeye devredilebilir.

    Cafe Gold üyeleri kendilerine verilen şifreleri başkalarına veremez. Üye işyeri haricinden bir noktadan giriş yapıldığı tespit edildiğinde bu üyenin Cafe Gold üyeliği iptal edilir.Bu Sayfa toplam 10827 defa gösterilmiştir.